Onze mensen


Heb je een vraag en wil je graag een persoonlijk antwoord?
Neem dan direct contact op met één van onze mensen. Uiteraard kun je ook telefonisch contact met ons opnemen via het hoofdkantoor in Ulft.
 Wij helpen je graag verder!

Hanneke Kiwitz
Directeur

h.kiwitz@kiwitz.nl
+31 651 899 021 

Fons Hendriksen
Accountmanager Midden-oost 
Nederland
f.hendriksen@kiwitz.nl
+31 651 262 530 

Thijl Nouwens
Accountmanager Zuid Nederland

t.nouwens@kiwitz.nl
+31 (0)653 40 64 83

Gerard Roelofsen
Accountmanager Noord Nederland

g.roelofsen@kiwitz.nl
+31 (0)612 42 70 93

Raymond Reusen
Verkoop binnendienst

r.reusen@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 629

Emanuel Kol
Verkoop binnendienst

ekol@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 627

Gijs Kiwitz
Verkoop binnendienst

g.kiwitzjr@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 628

Monique Peters
Marketing en communicatie

m.peters@kiwitz.nl 

Richard Wolters
Administratie

r.wolters@kiwitz.nl 
+31 (0)315 270 625

Ilona Prinsen
Administratie

i.prinsen@kiwitz.nl 

Marco Koolmees
Business controller

m.koolmees@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 638

Doreth Zwanenburg
Verkoop binnendienst

d.zwanenburg@kiwitz.nl 

Jack Halink
Magazijn

j.halink@kiwitz.nl

Theo van Huet
Magazijn

t.van.huet@kiwitz.nl

Aan het laden
Aan het laden