Onze mensen


Heb je een vraag en wil je graag een persoonlijk antwoord?
Neem dan direct contact op met één van onze mensen. Uiteraard kun je ook telefonisch contact met ons opnemen via het hoofdkantoor in Ulft.
Wij helpen je graag verder!

Fons Hendriksen
Accountmanager Midden-oost 
Nederland
f.hendriksen@kiwitz.nl
+31 (6)51 262 530  

Thijl Nouwens
Accountmanager Zuid Nederland

t.nouwens@kiwitz.nl
+31 (0)653 40 64 83 

Gerard Roelofsen
Accountmanager Noord Nederland

g.roelofsen@kiwitz.nl
+31 (0)612 42 70 93 

Ronald Denekamp
Accountmanager West Nederland

r.denekamp@kiwitz.nl
+31 (0)620 42 74 67

Hanneke Kiwitz
Directeur

h.kiwitz@kiwitz.nl
+31 (6)51 899 021  

Emanuel Kol
Verkoop binnendienst

ekol@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 627

Gijs Kiwitz
Verkoop binnendienst

g.kiwitzjr@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 628

Doreth Zwanenburg
Verkoop binnendienst

d.zwanenburg@kiwitz.nl 
+31 (0)315 270 620

Raymond Reusen
Verkoop binnendienst

r.reusen@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 629 

Monique Peters
Marketing en communicatie

m.peters@kiwitz.nl 
+31 (0)315 270 620 

Richard Wolters
Administratie

r.wolters@kiwitz.nl 
+31 (0)315 270 625 

Ilona Prinsen
Administratie

i.prinsen@kiwitz.nl 
+31 (0)315 270 620

Marco Koolmees
Business controller

m.koolmees@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 638 

Theo van Huet
Magazijn

t.van.huet@kiwitz.nl

Jack Halink
Magazijn

j.halink@kiwitz.nl

Aan het laden
Aan het laden