Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.
Meer informatie

Onze mensen


Heb je een vraag en wil je graag een persoonlijk antwoord?
Neem dan direct contact op met één van onze mensen. Uiteraard kun je ook telefonisch contact met ons opnemen via het hoofdkantoor in Ulft.
Wij helpen je graag verder!

Fons Hendriksen
Accountmanager Midden-oost 
Nederland
f.hendriksen@kiwitz.nl
+31 (0)651 262 530  

Thijl Nouwens
Accountmanager Zuid Nederland

t.nouwens@kiwitz.nl
+31 (0)653 406 483 

Jacob Haakma
Accountmanager Noord Nederland

j.haakma@kiwitz.nl
+31 (0)612 427 093 

Hanneke Kiwitz
Directeur

h.kiwitz@kiwitz.nl
+31 (0)651 899 021

Raymond Reusen
Verkoop binnendienst

r.reusen@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 629 

Gijs Kiwitz
Verkoop binnendienst

g.kiwitzjr@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 628

Jack Halink
Verkoop binnendienst

j.halink@kiwitz.nl
+31 (0)315 270 620

Doreth Zwanenburg
Verkoop binnendienst

d.zwanenburg@kiwitz.nl 
+31 (0)315 270 620

Monique Peters
Marketing en communicatie

Richard Wolters
Administratie

Ilona Prinsen
Administratie

Marco Koolmees
Business controller

Theo van Huet
Magazijn

Nick Beijer
Magazijn

Aan het laden
Aan het laden