2 componenten expoxy coating systeem voor Thomassen Machining

Background

Project-coating

2 componenten expoxy coating systeem voor Thomassen Machining
2 componenten expoxy coating systeem voor Thomassen Machining
Chevron
Chevron

Thomassen neemt binnenkort één van Nederlands grotere kotterbank in gebruik. Thomassen Machining heeft gekozen voor de kwalitatief hoogwaardige coatings van Kiwitz om het fundament goed te beschermen tegen invloeden van koel emulsies, spanen en oliën.

Werner Wissing van Thomassen Machining over de oplossing:
"De twee componenten epoxy coating zorgt voor bescherming van het fundament, de werkplek is veel beter schoon te houden en het geeft een mooie en verzorgde uitstraling. Omdat we met een hele strakke planning zaten hebben we samen met de heer Hendriksen (expert van Kiwitz) gekozen voor een watergedragen coating omdat de beton nog vrij jong was. De expertise van Kiwitz en de kwaliteit van het product waren voor ons heel belangrijk."

De mooiste projecten maak je met Kiwitz

Of je nu tegelzetter, dakdekker, stukadoor of kelderafdichter bent, Kiwitz staat al meer dan 70 jaar voor je klaar. Met een zorgvuldig samengesteld assortiment producten voor het voorbewerken, afwerken en opwaarderen van alle mogelijke bouwoppervlakken. 

Contact opnemen