Hoe maak je een cementdekvloer, deels op afschot en deels vlak
Alle, Tegeltechniek

Het is een hele uitdaging om in een badkamer een dekvloer aan te brengen die deels op afschot ligt en deels vlak moet zijn. Je moet dan vaak met twee verschillende producten werken om een deel van de vloer te egaliseren en een deel op afschot te smeren.
Met Weber.floor VZC vloeibare zandcement is er een oplossing voor deze klus. Eén product waarmee je de vloer kunt egaliseren en uitvlakken en die ook nog eens snel te betegelen is.
Weber vloeibare zandcement is een easy-levelling vloermortel.
Door het vloeiende karakter van deze mortel:
- is de mortel eenvoudig, snel, makkelijk en verdichtingsarm aan te brengen en heb je altijd een gegarandeerde sterkte die niet afhankelijk is van handmatige verdichtingsenergie, zoals bij een aardvochtige mortel.
- is het oppervlak voldoende vlak, zodat je zonder problemen kan tegelen.
Als je iets minder aanmaakwater toevoegt, is de mortel minder vloeibaar en uitermate geschikt om met hetzelfde product een vloer op afschot te maken.
De voordelen van Weber Vloeibaar Zandcement VZC
kant-en-klare cementgebonden gietdekmortel 3-10 cm
eenvoudig aan brengen en te verdichten met een driijfrei
cementgebonden en geschikt voor natte ruimten binnen
snel betegelbaar

Voorbereiden van de ondegrond

Het op afschot smeren van natte cel/douchevloer

Het op peil brengen/gieten van de rest van het vloeroppervlak

Afwerken van de gietdekvloer
Producten uit dit artikel:

Kiwitz PRM 110 primer voor zuigende ondergronden
65,35excl. btw
Bekijk dit product

Weber.floor VZC vloeibare zandcement
11,11excl. btw
Bekijk dit product